martes, 19 de setembro de 2017

LISTADO ADMITIDOS CURSO 2017-2018 / LINK IMPRESO PAGO MATRÍCULA

PUBLICAMOS LISTA DE ADMITIDOS PARA O VINDEIRO CURSO 2017-2018.
PRAZO DE MATRÍCULA PARA OS ADMITIDOS: DO 20-25 SETEMBRO.
(OS ADMITIDOS QUE NON TEÑAN PRESENTADO A DOCUMENTACIÓN O DÍA 25 SERÁN DADOS DE BAIXA QUEDANDO A PRAZA VACANTE E PROCEDERASE A CHAMAR  AS PERSOAS EN LISTA DE RESERVA)
PRAZO DE MATRÍCULA PARA OS ADMITIDOS EN LISTA DE ESPERA: DO 26-29 SETEMBRO.

ADXUNTAMOS LINK DIRECTO DE DESCARGA DO MODELO DE IMPRESO PARA O PAGO DE 30,90 EUROS DE TASAS POR IDIOMA.


DEBEN IMPRIMIR 3 COPIAS DO MESMO ARCHIVO, EXEMPLAR PARA O SOLICITANTE, EXEMPLAR PARA O BANCO E EXEMPLAR PARA ENTREGAR EN CASA DAS LINGUAS COMO XUSTIFICANTE DE PAGO.
NON SE CONSIDERARÁ MATRICULADA A PERSOA QUE NON TEÑA PRESENTADO XUSTIFICANTE DE PAGO.
DOCUMENTACIÓN COMPLEMENTARIA PARA MATRÍCULA: 1 FOTO TAMAÑO CARNET + FOTOCOPIA DNI.

OS NENOS MENORES DE 14 ANOS PAGARÁN 3,10 EUROS DE TASAS POR IDIOMA.
NOTA: NON SE DARÁ INFORMACIÓN ON LINE DOS GRUPOS INFANTILES POR PROTECCIÓN DE DATOS, CONSULTEN NO 010 OU NOS CENTROS.

 LUGAR:       ESTRADA DA GRANXA

CURSO:              INICIACIÓN I  (mércores 10:30h)

 ABADIN BLANCO,CRISTINA                                                 
AGUIAR CAMBA,MARIA INMACULADA                                
BARCELO MARTINEZ,SANTIAGO                                         
DIAZ VIGO,JOSÉ MANUEL                                                     
FERNANDEZ ALVAREZ,MARIA MONICA                             
FERNANDEZ GARCIA,MARIA MARTA                                  
FERREIRO BELLO,MARIA NILA                                             
JIMENEZ VILA,TAMARA                                                         
LIEBANA LEON,MARIA MILAGROS                                      
LOPEZ FERNANDEZ,ANA                                                      
LOPEZ ZOLLE,MARIA SOL                                                     
PEREZ PEREIRO,JOSE                                                          
PERNAS GONZALEZ,ANA BELEN                                         
QUINDOS DIGON,MARIA ANGELES                                    
REGUEIRA VAZQUEZ,SEGUNDO                                         
RODRIGUEZ BARROS,COVADONGA                                  
RODRIGUEZ VAZQUEZ,JESUS                                             
SANCHEZ VILARIÑO,ANA MARIA                                         
TORRES PATIÑO,CLAUDIA LUCIA                                       
VARELA LATAS,MARIA DOLORES                                       

 CURSO: INGLÉS BÁSICO (luns 17:00 h)

ADEGA ALMEIDA,MARIA DEL ROCIO                                  
ARIAS ALVAREDO,MANUEL                                                  
ARIAS PENÍN,VANESA                                                           
BLANCO LOMBARDERO,MARIA JOSE                                
CHAO PENELA,ALICIA                                                            
CILLERO RIVEIRO,ALEJANDRO                                           
GAYOSO AGUIAR,MARIA LUISA                                           
GAZCON ,MARIANA VALERIA                                               
KURBANGALEEVA ,DINA                                                       
LOPEZ DORADO,MONTSERRAT                                          
LOPEZ NAVARRO,MARTA                                                     
NOVO CANDAL,M MAGDALENA                                           
QUINTAS GONZALEZ,OLGA                                                  
REAL BANDE,MARTA                                                             
REYES PEÑA,YOSSEAN DEL CARMEN                              
TEIJEIRO GARRIDO,MARIA MILAGROS                              
VAL PENELAS,MARIA LUISA                                                 
VAZQUEZ CANEDA,EMILIA                                                    
VAZQUEZ JANEIRO,LAURA

 CURSO:  BÁSICO-INTERMEDIO (luns 18:00)

ASCARIZ GEGUNDE,LIDIA                                                     
CELA SAAVEDRA,ROSA MARIA                                           
CEREIJO VILLARES,SILVIA                                                    
DOVAL GANDOY,MARIA DEL CARMEN                              
DURAN QUEIZAN,ELIA                                                           
FERNANDEZ MON,SILVIA                                                      
FERNANDEZ PEREIRA,PATRICIA                                         
FONTEBOA SEOANE,IAGO                                                   
GANDOY SOENGAS,ROCIO                                                  
GARCIA RAPOSO,NATALIA                                                   
JUAN LERMA,MARIA TERESA DE                                        
LAGE CABRERO,MARIA BEGOÑA                                       
LOPEZ BLANCO,CONCEPCION                                            
LOPEZ DIAZ,ANA MARIA                                                        
MONDELO RODRIGUEZ,MARIA ISABEL                             
PARDO FERNANDEZ,VICENTA                                             
RICO GOMEZ,MARGARITA                                                   
RODRIGUEZ FERNANDEZ,ANA MARIA                               
SANTOS ALVAREDO,MARIA CARMEN                                
TORESANO ALVAREZ,MARIA ANGELES                            

 CURSO:  INTERMEDIO/AVANZADO MAÑANAS (mércores 11:15h)

ANLLO CARREIRA,ANA MARIA                                             
CASTAÑON LLAMAS,LUIS                                                     
CASTRO MAESTRE,MANUEL                                                
COBAS LOPEZ,JOSE MANUEL                                             
FERNANDEZ ESPIÑO,CRISTINA                                           
GONZALEZ NAVEIRAS,MARIA NOELIA                               
MARTINEZ PECIÑA,DAVID                                                     
MARTINEZ PEREZ,MARIA LUZ                                              
MIGUEL GARCIA,MANUEL                                                     
NUÑEZ CARRETE,MARIA ANGELES                                    
NUÑEZ RODRIGUEZ,ANA GLORIA                                       
PACIN VAZQUEZ,MARIA                                                        
PALMEIRO IGLESIAS,PAULA                                                 
RANCAÑO OTERO,MARIA MERCEDES                              
REAL DIAZ,TAMARA                                                               
ROJO MONTEJO,SILVIA                                                        
RUIZ MENENDEZ,PABLO EMILIO                                         
SAN GREGORIO FERREIRO,ALBA                                       
URIARTE MUÑECAS,MARTA PILAR                                     
VILLAR MOYANO,CARMEN                                                   

  CURSO:  INTERMEDIO/AVANZADO TARDES (luns 18:45)

 ARMENGOL COSTA,ALEXSANDRO                                     
BALADRON GROBAS,ELISA                                                  
CASTRO CASTRO,MARIA ISABEL                                        
COBAS GONZALEZ,MARIA TANIA                                        
FERNANDEZ CABARCOS,CONCEPCION                           
FERNANDEZ GONZALEZ,MARIA MERCEDES                    
FERNANDEZ SASTRE,SONIA                                                
GARCIA BUJ,NURIA                                                                
GARCIA MUINELO,JUAN MIGUEL                                        
GOMEZ VILA,JAVIER                                                              
GUDE GONZALEZ,MARIA DEL MAR                                    
LOPEZ COLMENERO,MARIA ELENA                                   
LOPEZ GARCIA,MARIA ESPERANZA                                   
OTERO LOBEIRAS,JAVIER                                                    
PRIETO LOPEZ,MARIA DEL MAR                                         
RAMON PRIETO,RUBEN BENJAMIN                                    
REIGOSA MENENDEZ,LAURA                                              
RODRIGUEZ FERNANDEZ,ALBERTO                                  
VARELA RODRIGUEZ,VENUS MARIA                                  
VERGAZ ARANA,MARIA NIEVES                                          

FRANCÉS INICIACIÓN I 

ALVITE FRAGA, CELINA
BAAMONDE ARGUL, CARMEN
CAMOIRA VARELA, MARTA
CAMPELO CASTRO, ISABEL
CARRACEDO PRADO, AMINA
CILLERO RIVEIRO, LAURA
GANDOY SOENGAS, ROCÍO
GAYOL GUTIÉRREZ, SEBASTIÁN
GUTIÉREEZ FERNÁNDEZ, MARÍA TERESA
PEIXOTO OTERO, MARIÑA
MUÑÓZ PÉREZ, VALERIA
PÉREZ DÍAZ, KORINA
PRIETO LÓPEZ, MARÍA ISABEL
RODINO SÁNCHEZ, LOLA
RUÍZ MENÉNDEZ, PABLO EMILIO
SANTANA DA SILVA, AMAM
STOLZBERG, ROBERT
VARELA MAIRA, CARMEN
VÁZQUEZ JANEIRO, LAURA

 FRANCÉS INICIACIÓN II

ABUÍN VILELA, ANA MARÍA
CILLERO RIVEIRO, ALEJANDRO
DORRÍO VÁZQUEZ, PURIFICACIÓN
GONZÁLEZ GONZÁLEZ, IRENE
LEGIDO SOUTO, JUANA
LEGIDO SOUTO, CRISTINA
LIÉBANA LEÓN, MILAGROS
LÓPEZ PÉREZ, MARÍA DEL PILAR
LÓPEZ VÁZQUEZ, OTILIA
MÉNDEZ NÚÑEZ, MANUEL
MEJÍA LÓPEZ, VICTORIA
PARDO BUESA, RAFAEL
PARDO FERNÁNDEZ, VICENTA
PRIETO COUTO, EVA
REAL DÍAZ, TAMARA
TRELLES EXPÓSITO, ALEJANDRA

FRANCÉS BÁSICO

BALADRÓN GROBAS, ELISA
DÍAZ DÍAZ, RAQUEL
FERNÁNDEZ ESPIÑO, CRISTINA
FOJÓN REGUEIRO, MARÍA JESÚS
FREIRE CASTRO, MARÍA ISABEL
GARCÍA BUJ, NURIA
LÓPEZ DÍAZ, ANA MARÍA
NOVO CANDAL, MARÍA MAGDALENA
ÑÚÑEZ SAAVEDRA, LUCÍA
PRADO VELASCO, AINHOA
SANJURJO GAYOSO, REMEDIOS
SANTANA DA SILVA, MEYRE

FRANCÉS INTERMEDIO

BORRAJO ZON, MARTA
FERNÁNDEZ GARCÍA, MARÍA MARTA
LLANO PÉREZ, MARÍA TERESA
LÓPEZ COLMENERO, ELENA
LÓPEZ DORADO, MONTSERRAT
LÓPEZ FERNÁNDEZ, ANA
LÓPEZ MOSQUERA, MARÍA ELVIRA
MORENO ÁLVARO, CARMEN
ROMERO FRANCO, ROSA
SANMARTÍN, MARISÉ
SANTEIRO OLIVEIRA, ROSARIO

 FRANCÉS AVANZADO

ALONSO VARELA, ANA MARÍA
ANDRADE LÓPEZ, BRIGITTE
CASTRO MAESTRE, MANUEL
DE SOUSA LOUREIRO DOS SANTOS, MARÍA YÚLIA
DEL VILLAR MOYANO, CARMEN
DÍEZ HUERGA, MARÍA AURELIA
DOMEZAIN FAU, CARMEN
MORÁN FERNÁNDEZ, ISABEL
PÉREZ CALDERÓN, FÁTIMA

ALEMÁN INICIACIÓN

ABUÍN VILELA, ANA MARÍA
ANDRADE LÓPEZ, BRIGITTE
COROAS CARBALLEIRA, MANUEL
CORSINO GUTIÉRREZ, OLGA
FOMBELLA POSADA, MARÍA JOSÉ
GARCÍA BUJ, NURIA
LÓPEZ GANDOY, MARÍA TERESA
LORENZO FERNÁNDEZ, ÁLVARO
RODRÍGUEZ ARNAO, JUAN ANTONIO
RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, DAVID
RODRÍGUEZ MARTÍNEZ, ANA
RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, JOSÉ RAMÓN

ALEMÁN BÁSICO

ANGUITA ARIAS, ANA MARÍA
BORRAJO ZON, MARTA
FERNÁNDEZ OTERO, MANUEL
GONZÁLEZ FERNÁNDEZ, ENRIQUE
LÓPEZ MILLÁN, FRANCISCO IGNACIO
LÓPEZ RODRÍGUEZ, LUCÍA
MÁRQUEZ HIEBRA, JULIANA
PÁEZ FIGUEIRAS, ESTRELLA
RODRÍGUEZ, PABLO
RODRÍGUEZ YÁÑEZ, MARGARITA
SÁNCHEZ MÁRQUEZ, CARLOS JESÚS

ALEMÁN AVANZADO

LÓPEZ GONZÁLEZ, IRIA
LÓPEZ RODRÍGUEZ, LUCÍA
RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JOSÉ
SALGUEIRO RODRÍGUEZ, ANDRÉS

ITALIANO INICIACION II 18:30

ANDION FERNANDEZ ANDREA
BARCELO MATIN SILVIA
BLAS FRAGA LUIS
BLAS FRAGA CARMEN
CASTAÑO FERNANDEZ IRIA
CASTRO MAESTRE MANUEL
CEULAR VILLACE ANGEL LUIS
DOMEZAIN FAU CARMEN
GARCIA BUJ NURIA
GOMEZ VILA JAVIER
GONZALEZ FERNANDEZ ENRIQUE
LAGE CABRERO MARIA BEGOÑA
LOPEZ GARCIA ESPERANZA
LOPEZ-RON SOTO MANUEL
PRIETO COUTO EVA
REAL DIAZ TAMARA
RODRIGUEZ YAÑEZ YAGO
SANMARTIN MARISE
VAZQUEZ MONTERO NOELIA

PORTUGUÉS
(ROGAMOS CONTACTEN CO CENTRO)

       LUGAR: MARIA BALTEIRA

 Inglés:
Iniciación I(mañanas)
AIRA CARRETE AUREA
ARIAS MODIA JOSE LUIS
BLANCO CAMERO MARÍA ANGELA
CARBALLAL DÍAZ MANUELA
CASTRO JORGE BRÍGIDA
DÍAZ DÍAZ MARÍA CLARA
FIGUEROA CASTRO MARÍA LUZ
GRAÑA NÚÑEZ XOSE
GUIZÁN CASTRO RAQUEL
GUTIERREZ GARRIDO VALLE
IGLESIAS LÓPEZ VANESA
JORGE PENELA MONTSERRAT
LOSADA DÍAZ JOSE LUIS
MILLARES GARCÍA DONVINA
NÚÑEZ LOSADA MARÍA JOSÉ
ANEGA NOVO SARA
PAZ LÓPEZ CÉSAR ANGEL
ROSARIO BAUTISTA CARLITA BELKYS
SARA PORTOMEÑE MARGARITA

Iniciación II:
BARREIRO RODRÍGUEZ JOSEFA
CEDRÓN RODRÍGUEZ Mª LUISA
FUENTES ARENAL JOSE
GARCÍA FEIJOO ANA Mª
GÓMEZ ARIAS JAVIER ANGEL
LÓPEZ LÓPEZ OLGA
MOURÍN VILELA MARIA CARMEN
NOVO LÓPEZ ANA Mª
PÉREZ ÁLVAREZ BEGOÑA
QUINTELA PAZ MARÍA DOLORES
ROZAS OTERO MARIA LUISA
TRIGO DÍAZ ESPERANZA
VÁZQUEZ ARIAS ALFONSO
VÁZQUEZ VÁZQUEZ ANA Mª
VEIGA CORREDOIRA ESMERALDA
VEIGA SANDAR MANUEL

Básico(mañanas):
ABUÍN NEIRA Mª TERESA
AGRITOS DOMÍNGUEZ LAURA
ALVARIÑO CASTRO MARIA JOSEFA
ARIAS ÁLVAREZ MARIA MERCEDES
BELLON ROUCO ELISA
DÍAZ CORTIÑA ALFONSO
DÍAZ RODRÍGUEZ HIGINIO
DÍAZ SILVA JESÚS
FERNÁNDEZ RIGUEIRA ELADIO
JUL SOUTO ISABEL
LAMAS PARDO ISAURA Mª
LÓPEZ BENIGNO Mª CARMEN
LÓPEZ DOVAL SANDRA
LÓPEZ PÉREZ Mª PILAR
LÓPEZ VAZQUEZ OTILIA
LUENGO GONZÁLEZ ALBERTO
MANCHA GIL ANA Mª
MÉNDEZ BELLAS Mª CARMEN
PINTO MÍGUELES NEFTALI
ZORZONA GONZÁLEZ JUDITH

Iniciación I(tardes)
ARIAS FABA MARIA JOSÉ
DÍAZ ESCOLANTE Mª BELEN
FERNÁNDEZ SAAVEDRA Mª CARMEN
FERNÁNDEZ VÁZQUEZ MªCARMEN
GARCÍA PORTOMEÑE MANUEL
LÓPEZ DÍAZ JOSE ANTONIO
LÓPEZ QUIÑOA Mª DE LOS ANGELES
LO´PEZ RODRÍGUEZ ELENA
LOSADA FERNÁNDEZ Mª CONCEPCIÓN
MARQUEZ DÍAZ CLEMENTINA
NANIN DELGADO CONCEPCIÓN
NOVO COBAS MANUEL
PARDO GALLEGO NIEVES
RAMOS NOVO MÓNICA
RIBADAS LÓPEZ Mª AMALIA
SANTEIRO OLIVEIRA ROSARIO
SUAZO RODRÍGUEZ Mª JESÚS
URIZ VARELA VANESA
VALÍN RODRÍGUEZ JESÚS JUAN
VIGO VÁZQUEZ JOSE LUIS

Básico(tardes):
BATÁN FRIAS ANA ROSA
BOYERO MATEOS MªPILAR
CARBALLEIRA BENITO ANTONIO
CORRO CEA PATRICIA
ESPIÑO PENA NATALIA
FERNÁNDEZ LAMAS MARÍA
FERREIRO ROZAS Mª ANGELES
GARCÍA GARCÍA MARY FE
GARCÍA LÓPEZ Mª ROSARIO
GONZÁLEZ FERREIRO Mª PILAR
IGLESIAS DÍAZ MÓNICA
LÓPEZ VEIGA MATILDE
MARZABAL EXPOSITO GUADALUPE
NEIRA ÁLVAREZ IVÁN
PÉREZ MONTILLO Mª DEL PILAR
REGO CARREIRA TANIA
REGUEIRO LÓPEZ VICTOR J.
REIJA IGLESIAS NAUN
VILARES PÉREZ Mª LUISA
VILLADA PÉREZ Mª CAMILA

    Alemán:
Iniciación I:
LÓPEZ FERNÁNDEZ JOSÉ
ENRÍQUEZ NAVIA ANTIA
PRIETO LÓPEZ Mª ISABEL
QUINTELA PAZ Mª DOLORES      
FERNÁNDEZ SAAVEDRA MªCARMEN
CRUZ FERNÁNDEZ MIGUEL
GÓMEZ CARREIRA PAMELA
GÓMEZ CARREIRA SABELA
CORTIÑA DARRIBA MªDOLORES
NÚÑEZ DELGADO CARMEN
SUSANA CARBALLO SANTÍN

Intermedio:
CORRO CEA PATRICIA     
LÓPEZ GARCÍA Mª ESPERANZA
FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ MÓNICA
GONZÁLEZ JAREL MªCARMEN
ANDRADE REGUERA SARA
PAZÓ SÁNCHEZ MARTA

Italiano:
Iniciación:
CABANILLAS CRESPO MªELENA
QUINTELA PAZ MªDOLORES       
NÚÑEZ NÚÑEZ JESÚS
CINZA ABEL Mª DEL MAR
ARIAS PENÍN VANESA
SEOANE PILAR
CRUZ FERNÁNDEZ MIGUEL
GÓMEZ CARREIRA SABELA
MEJUTO ISAAC QUITERIA
SEOANE CORRAL MªSOL

 Francés:   
 Iniciación:
LÓPEZ GARCÍA Mª ESPERANZA
ARIAS PENÍN VANESA
GALVIATTI RODRÍGUEZ ELIMARI
FLORES FERNÁNDEZ DOLORES
GARCÍA GARCÍA MARY FE
CASTRO JORGE BRÍGIDA
NANIN DELGADO CONCEPCIÓN
NOVO COBAS MANUEL
ROJO VÁZQUEZ Mª BELÉN

Elemental:
PANDO ARNOSO MARTA
GONZÁLEZ GRACÍA DANIEL
CARBALLO SANTÍN SUSANA
RODRÍGUEZ LÓPEZ LAURA
CINZA ABEL Mª DEL MAR
MATEOS MONTENEGRO MANUEL
REY FERNÁNDEZ SABELA
CORRAL LÓPEZ JOSÉ MANUEL
CORTIÑA DARRIBA Mª DOLORES          
CASTRO MAESTRE ISAURA
GARCÍA IGLESIAS OLGA
LÓPEZ QUIÑOA Mª ÁNGELES
FERREIRO LÓPEZ MARIA JOSE
QUIROZ GAVIRA YALENNA ANDREA